Metody na radzenie sobie z meteopatią

Witam. Jestem meteopatą, w sumie już wiele lat, reaguje na zmiany ciśnienia, biomet itp. Dobrze czuję się przy wysokim ciśnieniu, gorzej gdy zmienia się pogoda, wtedy jestem senny, rozkojażony tak jak na tzw "prochach". Wiem, że to nie jest choroba,ale ktoś kto tego nie doświadczył nie wie jakie moźe być męczące. Moje pytanie, czy są jakieś metody na radzenie sobie z meteopatią, kawa, suplementy, sport, to wszystko jest mi znane, coś takiego co naprawdę zadziała. Z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.