Metody oceny drożności jajowodów

Witam, proszę mi napisać jakie są metody weryfikacji drożności jajowodów ,na czym każda z metod polega. Będę wdzięczna za rozbudowaną ,wyczerpującą odpowiedz,która rozwieje moje obawy i wątpliwości. Dziękuję,pozdrawiam/ B.G/

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest coś więcej powiedzieć w krótkich zdaniach. Jedną z metod jest sprawdzenie podczas operacji laparoskopowej, w której poprzez macicę podaje się odpowiedni kontrast, i obserwując jego wypływ sprawdza się pod kontrolą wzroku. Proponuje udać się do lekarza ginekologa, w czasie wizyty zostaną Pani udzielone bardziej wyczerpujące informacje.