Metody powiększenia dolnej wargi

Witam. Mam bardzo wąska dolna warge. Chciałabym ja powiększyć operacyjnie lub innymi sposobami ale zależy mi żeby nie powiększać jej do góry tzn żeby nie podniosła się wyżej i wypchala do góry górna warge.ale żeby poszerzyć czerwień pod warga, w stronę podbródek. Żeby warga dolna była tez Poprostu dłuższa. Jakie są metody .?

Zazwyczaj dobrą i bezpieczną metodą jest wypełnienie wargi kwasem hialuronowym. Są preparaty o odpowiedniej konsystencji do odświeżenia lub powiększenia czerwieni wargowej. Pozostaje kwestia umiejętności wykonującego aby uzyskać pożądany przez Panią efekt. Proszę poszukać dobry gabinet medycyny estetycznej w celu konsultacji i wykonania zabiegu.

Witam Panią,
aby zaproponować sposób w jaki można Pani pomóc potrzebna jest osobista konsultacja lub na początku chociaż zdjęcia,
proszę o kontakt poprzez mail kmudel@op.pl,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Witam,
Zabieg taki można wykonać na oddz. Chirurgii plastycznej, wszczepiając fałd skory w wargę. Sposób drogi, bolesny a skutki nie zawsze zadowalają. Zdecydowanie nie polecam wypełniaczy trwałych ( np Aquamid), które jeszcze czasami są wstrzykiwane przez chirurgów. Pani problem można rozwiązać. Do tego jednak potrzebny jest czas. Musimy na wskutek podawania kwasu hialuronowego rozciągnąć czerwień wargową, a technika wykonania zabiegu wymodeluje wargę w sposób jaki Pani oczekuje. Technicznie wygląda to tak: 3-4 zabiegi co 3 miesiące. Koszt jednego zabiegu od 500-700 zł. Potem wystarczy zabieg podtrzymujący raz na rok, nie koniecznie wypełniaczem. Może to być tylko nawilżenie aby warga miała ładne napięcie i koloryt. Proszę o zdjęcie na bonadea@bonadea.com.pl aby potwierdzić lub zmodyfikować sposób leczenia.

Pozdrawiam

Lek.med. Małgorzata Ornatowska
Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej PTL