Metody usuwania pajączków i żylaków na nogach po wszczepieniu zastawki aortalnej

Dzień Dobry,Bardzo proszę o odpowiedź jaką metoda mogę mieć zlikwidowane tzw. pajaczki /żylaki/na nogach w sytuacji gdy jestem po wszczepieniu sztucznej zastawki aortalnej i zażywam warfin.Dziękuję

Najlepiej w tej sprawie skonsultować się bezpośrednie z chirurgiem naczyniowym, który po badaniu ostatecznie określi dalszy sposób postępowania w Pani przypadku.