Męty w oczach u 20-letniej osoby

Jestem posiadaczką mętów w oczach(widzę je praktycznie cały czas),do tego doszły leukocyty ,które widzę w jasne dni/ w jasnych pomieszczeniach .Ponad to dzisiaj w słoneczny dzień gdy patrzyłam na chodnik czy budynki to migotał mi obraz...jakby kilkanaście małych przezroczystych kropek.Czasami widzę powidoki (plamy,paski ) Robiłam badania 23 lipca-dno oka bez zmian,ciśnienie w oku 13 i 15. Pomocy,bardzo się boję ,że mogą to być objawy poważnej choroby,np. guza mózgu.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.