Mężczyźni, którym zależy na współżyciu

Dlaczego ostatnio spotkam mężczyzn,którym zależy na seksie?Coraz częściej w trakcie rozmowy po krótkiej wymianie zdań i zdjęć nowo poznany mężczyzna mówi mi,że mam wspaniałe piersi,że podniecam,opowiada o swoich fantazjach erot.Przecież mnie nie zna.Temat seksu mnie drażni,często świdruje mój umysł.Myśli potrafią pojawić się spontanicznie,w dodatku absurdalne,potrafię się zastanawiać,jak kolega zaspokaja żonę.Wstydzę się tego,boję się,choć to mnie jakoś podnieca niepokojąco,nie kojarzy wył.miło.

Witam
Seks, seksualność jest ważnym elementem naszego życia. Od samego początku kiedy rośniemy, rozwijamy się również rozwijamy się seksualnie i to że jest to ważny aspekt życia jest niezaprzeczalne. To że odczuwa Pani podniecenie i fantazjuje Pani też jest zdrowym objawem sfery seksualnej. Innym tematem są Pani odczucia związane z poznawanymi mężczyznami. Być może trafiała Pani na takich, dla którym liczył się jedynie kontakt seksualny a nie głębsza znajomość.
Pozdrawiam B.K.

Dzień dobry.

Dotarły do mnie dwa Pani posty, na które postaram się odpowiedzieć łącznie.
Jak można wnioskować z opisu, wspomnianych mężczyzn "spotyka" Pani za pośrednictwem Internetu (pisze Pani o "wymianie zdań i zdjęć"), więc nie ma raczej mowy o wzajemnym "poznaniu się", a raczej o bardzo przypadkowym kontakcie, popartym różnego rodzaju fantazjami, nierzadko o zabarwieniu erotycznym. Wydaje się przy tym, że z niewiadomego powodu uznaje Pani te "znajomości" za realne, skoro kontakty te mają charakter czysto wirtualny. Mówiąc inaczej - w "sieci", która dla większości użytkowników jest anonimowa, można sobie pozwolić na dowolne kreowanie siebie. Dodatkowo ta anonimowość sprzyja poruszaniu tematów o charakterze intymnym (m.in. wynurzeniom na temat Pani "wspaniałych piersi"). Trudno jakoś wyobrazić sobie podobną sytuację podczas pierwszego spotkania z mężczyzną "face to face".
Kończąc tę zapewne nieco przydługą wypowiedź, sugerowałbym daleko idącą ostrożność w ww. kontaktach, a z całą pewnością nie polecałbym podawania szczegółowych informacji na swój temat. Z drugiej strony, namawiałbym Panią do podejmowania kontaktów z prawdziwymi ludźmi, a nie z tymi, którzy anonimowo kryjąc się za ekranem komputera, pozwalają sobie na nieprzystojne komentarze na temat Pani intymności.
Konkludując - warto również przyjrzeć się sobie i swoim niezaspokojonym prawdopodobnie potrzebom - z powodu czego poszukuje Pani niezdrowych ekscytacji obcych mężczyzn, które być może mają zastąpić ich brak w codziennym życiu.

Pozdrawiam.