Miałam okres i znikł. Czy to ciąża?

Po stosunku miałam normalnie okres 2 miesiące, teraz czekam na kolejny i zamiast niego pojawiły się trochę wcześniej - 2,3 dni plamienia brunatne, ale skąpe. W tych dniach miałam dużo wysiłku fizycznego, łykałam nadmierne ilości Rutinoscorbinu, żeby się nie pochorować, piłam dużo kawy, miałam dużo stresu.

Robiłam test ciążowy, wyszedł negatywny. Idę niedługo do ginekologa. Czy powinnam się przejmować, że to ciąża?

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Jeżeli test ciążowy jest ujemny 2 miesiące po stosunku w zasadzie ciąża jest wykluczona. Przyczyną braku miesiączki  mogą być stres, duży wysiłek fizyczny, które miały miejsce w Pani życiu w ostatnim czasie.

Pozdrawiam