miar temperatury w pochwie

od 11lipca mam w pochwie powyzej 37 ,dostalam trzy dniowego krwawienia a mam zawsze dłuzej i tez taka byla temperatura krwawienie wystapilo dwa dni pózniej 31lipiec i dalej jest temperatura 37ponad raz mialam 36,6 a za godz 37.2

Witam. Wahania temperatury mogą wiązać się ze zaburzeniami hormonalnymi. Konieczna jest bezpośrednia ocena ginekologa.