Miażdżyca kończyn dolnych a ich drżenie

mam 58 lat jestem po 2 zawałach serca , choruję na RZS i miążdzycę kończyn dolnych , biorę leki przeciwzakrzepowe Plawix 75 mg , Metypred 6 mg , leki na nadciśnienie oraz przeciwbólowe , od jakiegoś zaczęły mi same drżeć nogi , ruchy mimowolne nie do opanowania , trwające kilka sekund , o czym to może świadczyć ?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Bez zbadania ciężko określić co może być przyczyną.

Pozdrawiam.