Microgynon a ryzyko ciąży

3 miesiace bralam microgynon 21.dzis 28 dzien od odstawienia a nie mam miesiączki :*( co mam poradzic> nie bylo stosunkow. tylko na posladkach byl preejakulat,a po ok 30 min myjac sie od strony odbyutu w strone pochwy moglam przeniesc. chlopak twierdzi ze nie mial nic,ale ja schizuje. prosze o pomoc

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć takiej możliwości, jednak zajście w ciążę w taki sposób jest mało prawdopodobne. Sugerowałabym dla pewności wykonać test ciążowy. Warto również zauważyć iż po stosowaniu antykoncepcji hormonalnej możliwe jest opóźnienie okresu. Wynika to zwykle z wahań hormonalnych.