Międzybłoniak i częściowa resekcja opłucnej

Witam moja siostra choruje na międzybłoniaka, jest po częściowej resekcji opłucnej (usunięcie ok 50% nowotworu), teraz chemioterapia standardowa.większość chorych leczonych standardowo nie przeżywa roku.co mam robić, słyszałam o terapią wit B17, hipertermii, leczeniu w Bostonie Dr. David Sugarbaker, o antyneoplastonie. Wiem że siostra jest dobrze prowadzona, nie podważam ich kompetencji, ale muszę sprawdzać każdą ewentualność. Proszę o pomoc i konkretne wskazówki . Iza

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na charakter naszego forum nie możemy wnikać w terapię nowotworów. Proszę skorzystać z porady onkologa .