Międzybłoniak opłucnej u 58-latki

witam mam 58 lat i w roku 2014 rozpoznano u mnie międzybłonniaka opłucnej jestem po 6 cyklach chemioterapii cisplatynabyła częściowa regresja a po 3 miesięcznej przerwie jest progresja teraz mam drugi rzut chemioterapii -doxorubicyna czy mam szansę na wyleczenie?

Szansa wyleczenia zawsze jest - inaczej nie byłaby Pani kwalifikowana do dalszego leczenia! Jaki jest procent tych szans powie Pani onkolog prowadzący , ja nie potrafię , bo za mało wiem o stopniu zaawansowania choroby , zż