Miejsca ze schodzącą skórą na wargach sromowych

na moich wargach sromowych dużych pojawiły się jakby " placki " z których zeszła skróra. to bardzo piecze. z mojej pochwy równiez wydziela się dosyć nieprzyjemna wydzielina jak " galaretka" z białymi grudkami w środku. mam 16 lat i nie wiem co to jest, prosze o pomoc!
16 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z grzybiczym zapaleniem pochwy. Konieczna jest wizyta u lekarza. Odpowiednio zastosowane leki z pewnością przyniosą poprawę i pełne wyleczenie.