Miejscowe drętwienia dłoni, osłabienie i zawroty głowy

Od 2 tygodni miejscowo mi drętwieją i mrowieją dłonie i stopy w szczególności lewa strona. Dodatkowo od paru dni zaczęła mi łydka drżeć, po 20-30 min przestaje. Ogólnie czuję się osłabiona, otępiała, nieswoja. Biorę lek oritop - nie mam padaczki, biorę go z powodu bólów i zawrotów głowy. Co może być przyczyną tych dolegliwości ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc cos więcej powiedzieć. Proponuje udać sie do lekarza neurologa.