Miejscowy ból i pieczenie górnej części podniebienia

Witam serdecznie, od 3 dni zmagam się z miejscowym bólem i pieczeniem górnej części podniebienia. Początek problemów rozpoczął się od wyczuwalnego miejscowego opuchnięcia (ok 0,5cm) dziąseł oraz podniebienia. Stosuje: - Aphtin Aflofarm - maść zawierającą Choline salicylate, Cetalkonium chloride - tabletki do ssania zawierające Benzalkonium Chlioride - płyn do płukania jamy ustnej LISTERIN Zdjęcie: http://images61.fotosik.pl/1025/463cd0d6daf86fe4med.jpg Z góry dziękuje za pomoc.

Proszę spróbować Tantum Verde , nie płyn do płukania lecz aerosol /nebulizator/.
Oprócz składników " gojących" zawiera niewielką ilość środka znieczulającego , co na pewno poprawi komfort podczas jedzenia.
Jeśli 2 tyg /najwyżej 2/ samodzielnego leczenia nie przyniosą efektu doradzam wizytę u stomatologa, najlepiej specjalisty chorób blony śluzowej jamy ustnej.

Wydaję się , iż jest to ranka spowodowana spożywanym pokarmem, powinna się zagoić , jeżeli po 3 dniach nie będzie poprawy albo zauważy Pan pogorszenie to proszę zgłosić się do lekarza stomatologa.