Miejscowy obrzęk penisa

W połowie członka widać jakby mięśnie, które go budują - powiększyły się, ale widać tylko delikatnie, tak jakby po bokach członka w połowie i to wygląda tak jak taki obrzęk pod skórą, jakby mięsień był spuchnięty. Podczas seksu z partnerką zabolało mnie, gdy się tak jakby skrzywił, podczas gdy był w stanie erekcji. Teraz również czasami mnie boli w tym miejscu podczas stosunku. Boję się, że to może być coś podobne do nadłamania. Nie wiem czy mam się obawiać czy nie?

Prawdopodobnie w trakcie stosunku seksualnego doszło do uszkodzenia ciał jamistych prącia, co właśnie przejawiło się miejscowym obrzękiem penisa. Taki stan goi się samoistnie i raczej nie ma potrzeby stosowania jakichkolwiek zabiegów czy specjalistycznej farmakologii. Można ewentualnie zastosować maści lub kremy działające miejscowo z zawartością heparyny z ewentualnym dodatkiem środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Proszę w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio ze swoim lekarzem rodzinnym. On zadecyduje o dalszym postępowaniu po bezpośrednim badaniu.