Miękka gulka wypełniona płynem po lewej stronie pochwy

Dzień dobry Od czasu do czasu w okolicy wejścia do pochwy zawsze po lewej stronie pojawia mi się mała miękka gulka wypełniona płynem, która podczas zabiegów higienicznych jak lekko napisane to pęka co to może być? Torbiel? Z jakiej przyczyny może powstawać? Czy może być ona np wynikiem jakiegoś podrażnienia związanego z otarciem przez spodnie lub wynikiem przegrzania? Czy to jest nasz może być groźne? Pojawia się tylko od czasu do czasu i zawsze pęka pod naciskiem, i wypływa woda, czym to smarować? Jak zapobiegać powstawaniu? Mam też torbiele w piersiach czy to może być związane z moja tendencja do tworzenia sie torbieli? Jak powinnam i czym to leczyć oraz jak zapobiegać ich powstawaniu? Myślę że może żel pod prysznic spowodował podrażnienie, czy to może być wirus hpv jeśli nie wspolzyje? Boję się ze może być to jakiś nowotwór bądź zagrożenie nim .Czy to jest groźne? Czym mogę smarować to miejsce by to nie powstawało? Czym zapobiegać? Czy mogę stosować profilaktycznie probiotyki dopochwowe ?czy może być to spowodowane zaburzeniami ph pochwy? Stosuje też zioła vagosan bo podejrzewam że może to być jakiś stan zapalny czy może być to spowodowane zapaleniem? Dbam o higienę i stosuje żele przeznaczone do higieny intymnej z kwasem mlekowym żel który stosuje od lat nie powoduje U mnie żadnego dyskomfortu i problemów. Nie wiem dlaczego to powstaje czy mam się tym martwic? Czy nie przejmować? Jest to jakoś groźne? Nie chce żeby w przyszłości spowodowało to jakąś chorobę sromu/pochwy proszę powiedzieć co mam zrobić? Dziękuję i pozdrWiam

Obawiam się, że w tym przypadku na niewiele zda się porada na portalu internetowym, najlepiej byłby Zbadać Panią i obejrzeć opisywaną zmianę. Z tego powodu proponuję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.