Miękki i ruchomy guzek na jądrze
Witam Mam 19 lat. Rok temu przez 20 dni stosowalem doping. Pol roku temu zglosilem sie do urologa aby sprawdzic czy jadra sa w normie i lekarz zrobil usg i powiedzial ze wszystko jest ok. W jednym jadrze jest bardzo maly wodniak a oba jadra byly praktycznie tej samej wielkosci bodajze jedno 5,5 cm a drugie 5,3 cm. Dzis wyczulem guzka na jakby czubku jadra tego lewego gdzie znajduje sie woda takiego miekkawego ruchomego. A prawe juz zanim poszedlem do lekarza mialo grubsza moszne. Co to moze byc?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane zmiany mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem fragment wodniaka, żylaki powrózka nasiennego jak i wiele innych zmian. Koniecznie proszę skonsultować się ze specjalistą urologiem.