Miękki penis nie chce wejść do pochwy - co robić?

Witam. Proszę o pomoc, bo sam już nie daję sobie z tym rady... Za każdym razem, kiedy próbuję wejść do pochwy mam z tym problem a mianowicie gnie się i jak by próbował bronić przed tym... Co zrobić, żeby się tak nie wyginał jak banan, ale stał prosto jak maszt! Proszę pomóżcie!
ponad rok temu

Witaj,

Jeżeli Twoim problemem określonym w tytule pytania jest brak wzwodu uniemożliwiający penetrację partnerki, to przyczyn tego zaburzenia może być wiele.
Jest to częsta przypadłość młodych mężczyzn dopiero rozpoczynających współżycie. W takim wypadku silne nastawienie na pomyślny rezultat zbliżenia wywołuje stres, który nierzadko utrudnia osiągnięcie erekcji. W tej sytuacji doradzam cierpliwość oraz eliminację stresu i odprężenie.

Inną przyczyną może być niewłaściwa dieta oraz stosowanie używek.
Wówczas zaleca się uregulowanie nawyków żywieniowych oraz ograniczenie ewentualnego nałogu.
Gdyby dolegliwość utrzymywała się dłuższy czas lub nie ustępowała po zastosowaniu się do powyższych wskazówek, zalecam kontakt ze specjalistą urologiem. Być może przydatna będzie również konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam