Miękkie bąble wokół odbytu

Witam. Mam problem wczoraj wokol odbytu pojawily mi sie duze, miekkie bable. Gorna czesc babla jest jasno czerwona a dalna czesc fioletowa.. I czasami troszeczke boli jak chodze.. Co to jest? Co mam z tym zrobic?

Witam. Opisane zmiany to najprawdopodobniej hemoroidy. Proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednie leczenie.