Mielopatia szyjna a upadek

Czy mielopatia szyjna mogła powstac w wyniku nagłego i niespodziewanego upadku z wysokości ok.2 m twardy grunt na nogi.Byłem zasypany gęstą ziemia do wysokości ramion, nie mogłem się sam wydostać , byłem wyciągany i wyszarpywany za rękę.

Lek. Tomasz Budlewski

Uraz może być przyczyną wystąpienia powyższej jednostki chorobowej, Proponuję udać się do lekarza reumatologa.