Miernie powiększona wątroba o cechach stłuszczenia
Dzień Dobry ,proszę o podpowiedz i diagnozę na podstawie usg jamy brzusznej,Pecherzyk żółciowy zagięty., zawiera zageszczona zolc ,pogrubialy,drogi żolciowe nieposzerzone, miernie powiekszona wątroba o cechach stłuszczenia,trzuska bez zmian strukturalnych,poszerzona okreznica,nerki polozone prawidłowo,zlogow i cech zastoju nie wykazują,sledziona usg w normie,pecherz moczowy wielkości prawidlowej

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie wątroby. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.