Miesiączka 2 razy w miesiącu – co to oznacza?

Mam na imię Magda i mam 20 lat, 1 października dostałam okres, nie upłynęło parę dni i znów dostałam. 27. kochałam się z moim narzeczonym i doszedł do końca.
Ostatnio chce mi się dużo spać, a w nocy znów nie mogę zasnąć, ciągle mi się chce słodyczy, a nieraz nie mam ochoty na nic, mam zgagę od dwóch dni, nieraz chce mi się płakać, kiedyś tak nie miałam. Ciągle chce mi się siusiu, czy możliwe jest, że jestem w ciąży.
Czekam na szybką odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Opisane objawy są dosyć niespecyficzne, nie muszą sugerować ciąży. Jeżeli stosunek odbył się bez zabezpieczenia to niestety istnieje ryzyko zapłodnienia.
Proponuję wykonać test ciążowy w czasie spodziewanej miesiączki lub po ok. 14 dniach od stosunku.

Redakcja abcZdrowie.pl