Miesiączka a krosta na wargach sromowych

Od jakiegoś czasu mam miesiączkę nieregularną, spóźnia mi się okres nawet 3 dni, a raz miałam dwie w miesiącu, czasami mi się robi taka krosta na wargach sromowych, która czasami piecze, swędzi, boli czy to jest normalne, że się tak dzieje? Proszę o odpowiedź
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Zaburzenia miesiączkowania są wskazaniem do wizyty u ginekologa, ponieważ wymagają diagnostyki ich przyczyny. Podobnie zmiana na wargach sromowych-wymaga obejrzenia przez lekarza, gdyż jej morfologia może sugerować etiologię, co pomoże włączyć odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam