Miesiączka a laseroterapia

Witam... Dlaczego miesiączka jest przeciwwskazaniem do wykonania laseroterapii, czy w przypadku laseroterapii na staw kolanowy tez? Ile powinna trwać jonoforeza na kolano i jakie jest najlepsze natężenie? to prawda, że im więcej mA tym lepiej czy wręcz przeciwnie?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
natężenie i czas zabiegu ustala lekarz rehabilitacji zlecający zabiegi- dobiera jak najlepsze parametry. Miesiączka nie musi być przeciwwskazaniem do laseroterapii na staw kolanowy.