Miesiączka a ryzyko zajścia w ciążę

Witam wczoraj odbyłam stosunek z moim chłopakiem, jestem w trakcie miesiączki(3 dzień) i nie wiem jakie jest ryzyko zajścia w ciążę. Około godziny przed stosunkiem doszło do wytrysku, czy jest możliwe,że ryzyko zajścia w ciążę jest duże??

Renata GrzechociĹska

Jeżeli Pani cykle są regularne i dłuższe niż 20 dn, wówczas dni podczas miesiączkowania są dniami niepłodnymi. Ryzyko ciąży jest bardzo małe.