Miesiączka a zabieg ukręcenia polipa

mam zaplanowany zabieg ukręcenia polipa. zabieg wypada 4 dni po zakończeniu krwawienia. Czy jeżeli w macicy będzie jeszcze końcówka okresu zabieg będzie można przeprowadzić? do którego dnia cyklu jest możliwe przeprowadzenie zabiegu?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na zabieg w umówionym terminie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.