Miesiączka i cykle miesiączkowe po poronieniu

Witam. W sierpniu poroniam w 8 tygodniu. Po poronieniu około 2 tygodnie plamiłam. Na poczatku wrzesnia dostałam okres po 28 dniah od poronienia lecz trwał on 2 dni jeden dzień plamienie. Teraz dostałam okres w 27 dniu cyklu i trwa on już 11 dzień. Zawsze miałam regularne miesiaczki dokładnie co 28 dni i trwały około 3,4 dni dzień do poltora dnia jeszcze plamiłam. Zaczynam się martwić tą miesiączką. Czy powinnam się martwić? Powinnam się zgłosić do lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.