Miesiączka miesiąc po terminie u 20-latki

Dobry wieczor mam pytanie od 5 miesiecy mam problemy z miesiączką mam 20 lat problem polega na tym ze dostaje miesiaczke miesiac po terminie i tak w kolko chodzę do lekarza ale oni nic tam nie widza wszystko jest ok co to moze byc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. W celu postawienia konkretnej diagnozy konieczne jest przeprowadzenie dokładniejszej diagnostyki. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą ginekologiem lub endokrynologiem.