Miesiączka po łyżeczkowaniu

Z Piątku 22/23.08 poroniłam, 27.08 pojechałam do szpitala, tego dnia miałam łyżeczkowanie resztek. dostałam antybiotyki a nastepnie około 2 tyg temu globulki. W Sobote 20.09 pierwszy raz współżyłam niestety doszło do uszkodzenia prezerwatywy. po około 39 h zarzyłam 5 tab diane-35, po 12h kolejną dawke 4tab i po kolejnych 12 h 2tab. Bolą mnie jajniki i mam taki kleisty mentny upław. Boje się ciąży. po jakim czasie dostane miesiączke i czy wciąż jest prawdopodobieństwo ciąży? boje się iść do gin.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane przedawkowaniem tabletek antykoncepcyjnych. Wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.