Miesiączka po operacji usunięcie wyrostka robaczkowego

Witam,wlasnie jestem po 5 dobie usuniecia wyrostka ropnego i dzisiaj w nocy zobaczylam,ze dostalam miesiaczki. Czy wszystko jest w porzadku czy powinnam sie martwic? Dodan,ze wczesniej bralam tabletki ale od operacji musialam przestac- miesiaczka wypadala mi akurat na ten dzien,w ktorym ja dostalam.

Witam, nic Pani na to nie poradzi i nic nie powinno się złego dziać, jeśli bierze Pani leki z grupy heparyn drobnocząsteczkowych (clexane) to trzeba je będzie odstawić.