Miesiączka po porodzie przez CC

Urodziłam 20 01 2014 roku bardzo długo leciały mi odchody gdzież z 2 tygodnie temu przestały chciałam zapytać kiedy moge spodziewać sie okresu .pokarm ściągam raz dziennie bo gdy próbuje więcej ściągać nie leci .i chciałam zapytać czy brzuch po cc spadnie po jakim czasie mozna c zacząć cwiczyc

miesiączka wystepuje u każdej kobiety inaczej więc trudni dokładnie określic karmienie zatrzymuje miesiączke. Można zacząc ćwiczyć delikatnie po 6 tyg po cięciu cesarskim