Miesiączka po porodzie siłami natury

Witam Jestem dwa miesiące po porodzie siłami natury.Pierwszy okres dostałam 4 sierpnia (pierwsze 4 dni były to plamienia) od 5 dni już więcej leciało i też było obficie.A okres skończyłam 16 sierpnia. Moje pytanie kiedy powinna dostać następny okres? nie karmiłam piersią a szyjke mam od 3 dni otwartą bo badałam się sama(nie wiem jak było z szyjką wcześniej.) Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Ciężko przewidzieć dokładnie kiedy będzie kolejne krwawienie. Najprawdopodobniej na początku września. Proszę jeszcze trochę poczekać.

Pozdrawiam.