Miesiączka po poronieniu. Kiedy się pojawi?

Witam!
Proszę odpowiedź na moje pytanie.
09.11.10 minie 5 tygodni od poronienia, plamienie na zmianę z krwawieniem miałam około 10 dni, byłam na kontroli wszystko - w porządku, ale dr nie robił USG, teraz dostałam w ciągu dnia plamienie, trwało 3 godziny i już dalej nic.
Moje pytanie brzmi, czy to zapowiada miesiączkę, czy może jakieś powikłania?
Z góry dziękuję za odpowiedź!

ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie wspomniała Pani, czy był wykonywany zabieg łyżeczkowania. Domyślam się, że skoro nie umieściła Pani takiej informacji w zapytaniu, najprawdopodobniej nic takiego nie miało miejsca.
Z tego też powodu, przypuszczam, że przyczyną plamień mogą być pozostałe w macicy resztki po poronieniu.
Sugerowałabym jak najszybszy kontakt z ginekologiem, gdyż w każdej chwili może dojść do ich nadkażenia, co wiąże się z poważnymi dla Pani konsekwencjami zdrowotnymi.
Badanie USG głowicą dopochwową jest w Pani przypadku niezbędne.
Pozdrawiam