Miesiączka po stosowaniu Femostonu

Witam.Mam pytanie dotyczace leku femoston. wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie z tego co jest napisane na ulotce i wyczytalam na forach lek ten stosuje sie bez zadnej przerwy wiec mam pytanie dotyczace miesiaczki bo w takim celu go otrzymalam (luteina mi nie wywolala miesiaczki)kiedy powinna sie pojawic???Bo nie ukrywam ze sie tym niepokoje poniewaz dzis wzielam pierwsza tabletke z 2 opakowania a okresu brak.Dodam ze mialam problem z malym endometrium, podejrzenie PCO

Aleksander Ropielewski

Nie ma reguły, ale zwykle w przeciągu pierwszych 2-3 miesięcy stosowania leku udaje się wywołać miesiączkę.