Miesiączka po stosunku i brak następnej a ryzyko ciąży

W poprzednim miesiącu zdecydowaliśmy się z chłopakiem na seks. Dodam że to był mój pierwszy raz. Uprawialiśmy seks 3 dni pod rząd (poniedziałek, wtorek, środa), za każdym razem w prezerwatywie. Na następny dzień we czwartek dostałam okresu, chociaż powinien się pojawić dopiero 5 dni później. Trwał tyle co zawsze, 4 dni. Od 2 tygodni boli mnie brzuch, nie wiem czy to kwestia stresu czy zaparać które mnie dopadły ostatnio. Okres spóźnia mi się 2 dzień. Czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Z opisu wynika że najprawdopodobniej nie jest Pani w ciąży, ale w razie wątpliwości proponuję wykonać test ciążowy. Jego wynik będzie już wiarygodny.