Miesiączka przez 2 miesiące

Witam. Ma miesiączkę od 2 miesięcy :( krew jest jasna i bez żadnych oznak aby sie miała zakończyć. Przy wypróżnianiu widzę jej spore ilości ubikacj. Na dodatek bolą mnie pachy. Mam 35 lat Boję się.
35 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bezwzględnie proszę udać się do ginekologa. Konieczne będzie także wykonanie badania krwi - morfologia z rozmazem ręcznym.