Miesiączka w 14 dniu cyklu po dwóch cyklach z luteina

Witam! Jestem 38-letnią kobietą. W ostatnich dwóch cyklach przyjmowałam luteinę dopochwowo 1 tabletkę, w pierwszym cyklu od 5 do 25 dnia cyklu, natomiast w drugim miesiącu od 15 do 25 dnia cyklu. Luteine przyjmowałam z powodu endometriozy. Teraz dostałam miesiączkę w 14 dniu cyklu(nie brałam luteiny w tym cyklu)czy to może być coś groźnego? Na badaniu ginekologicznym byłam m-c temu i lekarz nie zauważył nic niepokojącego. Czy może to być spowodowane wahaniami hormonalnymi? Pozdrawiam i

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to być także krwawienie/plamienie poza cyklem miesiączkowym i czasami jest trudne do zróżnicowania z prawidłowym krwawieniem, szczególnie gdy choruje Pani na endometriozę. Proszę się udać do lekarza ginekologa w celu kontroli. Pozdrawiam.