Miesiączka w 15 dniu cyklu przy 24-dniowym cyklu

Witam serdecznie dostałam miesiączkę w 15 dniu cyklu a zawsze mam reguralnie co24 dni. to nie jest plamienie ale też nie jest ta miesiączka tak intensywna jak zawsze mam już 2 dzien. Niemogę iść do lekarza bo wyjeżdzam. Proszę o odpowiedz

Małgorzata Panek

Plamienie może mieć związek z owulacją , zaburzeniami hormonalnymi lub zagnieżdżeniem się zarodka po zapłodnieniu.
Proszę wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa.
Pozdrawiam