Miesiączka ze skrzepami a ciąża

Dostalam dzis miesiaczke, skapsza niz zwykle.(zwykle w 1dniu zuzywam opakowanie podpasek i tamponow i mimo to zdarza sie ze mnie "zaleje" dzis zuzylam 2 podpaski 2 wkladki) miesiaczka z niewielkimi skrzepami. Dodatkowo mam obrzmiale piersi i nie mam boli podbrzusza jak to zazwyczaj w czasie miesiaczek mialam. Cykle 28dniowe 21/7 dni okresu. Mysle, ze moge byc w ciazy, przy pierwszym dziecku jednak jedynie plamilam w terminie miesiaczki przez dwa kolejne miesiace. Czy jest mozliwe ze mam @ podcz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test. Jeśli sytuacja nie unormuje się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.