Miesiączki a starania o dziecko

Witam, mam 24 lata i staramy się z mężem o dziecko od roku. Jednak moje miesiączki od czterech miesięcy się zmieniły. Dzień 1 samo brązowe plamienie, 2 i 3 krwawienie, 4, 5 i 6 plamienie. Byłam u ginekologa wykonał cytologię oraz USG dopochwowe kazał mi traktować te plamienia jak normalny okresy. Obecny okres był spóźniony 3 dni (wcześniej się to nie zdarzało), tego 3 dnia jest bardzo skąpe plamienie brązowe. Test ciążowy wyszedł negatywny. Długość ostatnich cykli:33,28,31,28,36,27. Czy jest ok?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, na podstawie przedstawionych danych nie ma powodów do niepokoju. Pozdrawiam