Miesiączki co 18-20 dni a bezskuteczne starania o dziecko

Witam, Panie doktorze staramy się z mężem od 6 msc o dziecko, Ale jak narazie nic stego. :( Miesiaczki mam nieregularne, co 18-20dni. nie wiem czy to przez to nie moge obliczyc dni płodnych? Co moge robić? Bardzo chcemy mieć drugie dziecko... ale już sama nie wiem, stresuje sie coraz bardziej :( Prosze o rade. Pozdrawiam Justyna

Piotr Pilarski

Stały jest czas po owulacji, który trwa zwykle 14 dni to oznacza, że dla Pani dni płodne to 4-10 dzień cyklu. Stres dodatkowo obniża szanse na zajście w ciążę. Proszę jeszcze próbować. Gdyby przez rok próby nie zakończyły się powodzeniem wskazana jest wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam.