Miesiączki mam regularne, co 27-28 dni. Czy mogłam jednak zajść w ciążę?

Mam 28 lat, kochałam się ze swoim chłopakiem między 9 a 10 dniem cyklu bez zabezpieczenia, owulacja zaczęła mi się 12 dnia cyklu. Miesiączki mam regularne, co 27-28 dni.

Czy mogłam zajść w ciążę?

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
trudno jest stwierdzić, czy w momencie współżycia śluz umożliwił przeżycie plemników - warto wykonać test ciążowy, ewentualnie udać się do lekarza ginekologa celem porady. Zazwyczaj pierwsze 5 dni są dniami niepłodnymi, choć jest to bardzo indywidualne i zmienne.
Pozdrawiam!