Miesiączki podczas ciąży?

Witam, mam pytanie.
Po raz ostatni kochałam się z chłopakiem 10 sierpnia (z prezerwatywą, miesiączka była 30 lipca). Następną miesiączkę dostałam 25 sierpnia a kolejną 21 września. Były one tak samo odbite, ze skrzepami, tyle samo dni trwały co zwykle. Może się to wydać głupie ale ja nadal mam obawy, że jestem w ciąży (z tamtego stosunku w sierpniu).
Jeśli chodzi o obserwacje ciała to w cyklu po stosunku i kolejnym pojawił się śluz płodny. Nie wiem czy to jakaś „ciążoschiza”, ale stwierdziłam, że trochę zaokrąglił mi się brzuch i kilka dni temu trochę bolała mnie tak z boku prawa pierś (ale tak też czasem miałam w innych cyklach, chyba chodzi o owulację). Niczego więcej nie zauważyłam.

Proszę mi powiedzieć, czy jest możliwość, że mimo obfitych takich samych miesiączek ze skrzepami, śluzem płodnym w kolejnych cyklach, jest jakaś możliwość, że jednak jestem w ciąży. Brzuch mnie nie boli. Nic poza tym, że troszkę chyba się zaokrąglił no i te piersi.
Wiem, że stwierdzić może Pan/ Pani, że nie dorosłam do stosunków, ale nie to, że nie dorosłam, ale strasznie obawiam się ciąży. Boję się tego i jak czytam wszystkie informacje dotyczące ciąży, to potem twierdzę, że mam tez takie objawy. Tak bardzo się boję i dlatego wolę na razie nie kochać się. Po tym co było w sierpniu tak będzie bezpieczniej.
Proszę o udzielenie odpowiedzi, jak tylko czas na to pozwoli, bo nieźle tu panikuję.
PS. temperaturę sobie mierzyłam w pochwie, ale nie może być to wiarygodne, bo zbyt krótko to trwało. Jednak w dniu spodziewanych miesiączek zawsze spadała z 36,8 do 36,6.
Pozdrawiam serdecznie

Witam serdecznie,

Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają do 3-4 krwawień, które przypadają na okres menstruacji. Objawy, o których Pani pisze pojawiają się w ciąży. Aby wykluczyć ciążę należy wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam