Miesiączkowanie co 21 dni

Witam :) Od sierpnia miesiaczkuje co 21 dni dzisiaj dostałam okres na 20 dzien. Troche sie martwie bo wczesniej miesiaczkowałam tak co 24,23 dni Czy to jest powód do obaw?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, tak krótkie cykle, najpewniej są wynikiem zaburzeń hormonalnych. Sugeruję nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.