Miesiączkowanie po 6 tygodniach od porodu

Witam. Po 6 tyg od porodu dostałam okres i trwał normalnie jak zwykle.po dwóch tyg od skończenia okresu znów dostałam okres i znów wyglądał i trwał tak jak zazwyczaj. Następnie po trzech dniach od skończenia tego okresu znów zaczęłam krwawić. Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Poród był siłami natury? Czy cięcie cesarskie? Wskazana kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam