Miesiączkowanie przy stosowaniu czerwonych tabletkach antykoncepcyjnych

Witam przyjmuje tabletki LesiPlus , chciałam dostać miesiaczke szybciej dlatego biale tabletki wzielam 5 dni wczesniej niz zwykle, jestem na 3 tabletce i zaraz bede przyjmowac tabletki z kolejnego blistra a miesiaczki brak, czy jest mozliwosc bym miala okres przy stosowaniu czerwonych tabletek ? prosze o odp pozniewaz jade na wakacje i nie wiem co robic :(

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ale jak Pani zażywa antykoncepcje to nie ma mowy o miesiączce, tylko o krwawieniu z odstawienia.