Miesiączkowanie przy stosowaniu plastrów antykoncepcyjnych Evra

Witam mam pyatnie na temat miesiaczki. Ile trwa ona gdy przykleje 1 plaster evra? skraca sie czy zanika calkowicie czy moze jest norlamna(4-6)dni
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Plastry nakleja się raz w tygodniu, przez 3 tygodnie. Później następuje 7-dniowa przerwa kiedy nie nosi się plastra (krwawienie miesiączkowe). Długość krwawienia podczas antykoncepcji może ulec zmianie, ale nie koniecznie. Pozdrawiam.