Miesięczne krwawienia z dróg rodnych

Witam. Mam 43 lata. Na początku października dostałam okres po 4 dniach się skończył była przerwa po paru następnych dniach dostałam drugi okres ten skończył się po 4 dniach ale cały czas utrzymuje się krwawienie. Raz jest większe, a raz mniejsze plamienie. Trwa to już prawie miesiąc. Pobolewa mnie brzuch dookoła. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

za pośrednictwem forum trudno jest stwierdzić co jest przyczyną Twoich przedłużających się krwawień międzymiesiączkowych. Zalecam wizytę u ginekologa, USG ginekologiczne oraz cytologię, jeżeli nie miałaś wykonywanej w ostatnim czasie.

Pozdrawiam!