Mięśniak macicy, duży skrzep a ciąża

witam spózniał mi sie okres 13dni mam miesniaka macicy test zrobiłam 12 dnia oba wyszly pozytywnie 14dnia dostałam okres 15dnia wyleciał mega wielki skrzep wielkosci piąstki nowordka taki ciemno czerwony taki dziwny co to mogło byc wizyte mam dopiero 5 listopada boje sie ze mogłam byc w ciazy bo tetsy byly pozytywne choc lekarze w szpitalu zapewniali ze ciaza z miesnikiem 5.2mm nie mozliwa jest

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety powyższe badania nie są badania po którym można w 100% wykluczyć lub potwierdzić ciążę. Musi się udać Pani do lekarza ginekologa w celu wykonania badania ginekologicznego oraz USG i badania beta-HCG z krwi obwodowej. Jeżeli chodzi o mięśniaki to wszystko zależy od charakteru mięśniaka (jego umiejscowienia i rozmiarów). Pozdrawiam